Αναζήτηση

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2018

Οι νικητές του 2018

  • Roos Topley

     

    Netherlands

    GLOBAL CREATIVE ARTIST

  • Nushka Barbosa

     

    Netherlands

    GLOBAL NEW TALENT CATEGORY

  • Lieke Nijenkamp

     

    Netherlands

    GLOBAL PARTNER COLORIST


STYLISTS’ FAVORITE AWARD 2018

  • Pedro Alvarez

     

    Mexico

    CREATIVE CATEGORY

  • Nushka Barbosa

     

    Netherlands

    NEW TALENT CATEGORY

  • Lieke Nijenkamp

     

    Netherlands

    PARTNER CATEGORY


GLOBAL CREATIVE ARTIST TOP 5 - 2018

  • Roos Topley



    Netherlands

  • Ram Shirinov



    Russia

  • Ng Chloe



    China

  • Natallia Luchakova



    Estonia

  • Lydia Wolfe



    UK


GLOBAL NEW TALENT CATEGORY TOP 5 - 2018

  • Nushka Barbosa



    Netherlands

  • Alejandro Buil Loras



    Spain

  • A Lon Hsu



    Taiwan

  • May Chang Chee Ling



    Malaysia

  • Paul Chong



    Singapore


GLOBAL PARTNER COLORIST TOP 5 - 2018

  • Lieke Nijenkamp



    Netherlands

  • Jacky Tan



    Singapore

  • Yan Yanchoglo



    Russia

  • Hardy Tsai



    Taiwan

  • Odete DaSilva



    USA

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2017

Οι νικητές του 2017

  • Dylan Tung

     

    Σινγκαπούρη

    GLOBAL CREATIVE ARTIST

  • Maxim Sotnikov

     

    Ρωσία

    GLOBAL NEW TALENT CATEGORY

  • Mio Sota

     

    ΗΠΑ

    GLOBAL PARTNER COLORIST


STYLISTS’ FAVORITE AWARD 2017

  • Futoun Ahmed Hakim

     

    Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

    CREATIVE CATEGORY

  • Lydia Wolfe

     

    Ηνωμένο Βασίλειο

    NEW TALENT CATEGORY

  • Maarten Schapendonk

     

    Ολλανδία

    PARTNER CATEGORY


GLOBAL CREATIVE ARTIST TOP 5 - 2017

  • Dylan Tung



    Σινγκαπούρη

  • Lauren Kocman



    ΗΠΑ

  • Caroline Brand



    Ηνωμένο Βασίλειο

  • Vu Nguyen



    Καναδάς

  • Shinsuke Isozaki



    Ιαπωνία


GLOBAL NEW TALENT CATEGORY TOP 5 - 2017

  • Maxim Sotnikov



    Ρωσία

  • Sam Lim Sze Shien



    Μαλαισία

  • Ayaka Tanioka



    Ιαπωνία

  • Gary Su



    Ταϊβάν

  • Chloe Ng



    Κίνα


GLOBAL PARTNER COLORIST TOP 5 - 2017

  • Mio Sota



    ΗΠΑ

  • Velette Huang



    Ταϊβάν

  • Sean Chiu



    Χονγκ Κονγκ

  • Hai Ha Nguyen



    Βιετνάμ

  • Sebastian König



    Γερμανία

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2016

Οι νικητές του 2016

  • Larissa Bresnehan

    Αυστραλία

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

  • Sargis Airapetian

    Ρωσία

    NEW TALENT COLORIST CATEGORY

  • Daniel Rubin

    ΗΠΑ

    PARTNER COLORIST CATEGORY


STYLISTS’ FAVORITE AWARD 2016

  • Colette Jones

    ΗΠΑ

    CREATIVE CATEGORY

  • Liss Dragos

    Ρουμανία

    NEW TALENT CATEGORY

  • Daniel Rubin

    ΗΠΑ

    PARTNER CATEGORY


CREATIVE CATEGORY TOP 5 - 2016

  • Larissa Bresnehan

    Αυστραλία

  • Jacky Tan

    Σινγκαπούρη

  • Van Quynh Nguyen

    Βιετνάμ

  • Kenjin Huang

    Ταϊβάν

  • Candice Harder

    Καναδάς


NEW TALENT CATEGORY TOP 5 - 2016

  • Sargis Airapetian

    Ρωσία

  • Georgia Wild

    Ηνωμένο Βασίλειο

  • Manou Grijsen

    Ολλανδία

  • Frank Karl Fang

    Κίνα

  • Linda Cabrera

    ΗΠΑ


PARTNER CATEGORY TOP 5 - 2016

  • Daniel Rubin

    ΗΠΑ

  • Krysten-Ashley Garrod

    Καναδάς

  • Alexandra Kontos

    Αυστραλία

  • Wayne Yang

    Κίνα

  • Mariska Schutten

    Ολλανδία


ΤΟ AWARD BOOK ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2015

Οι νικητές του 2015

  • Harley LoBasso

    ΗΠΑ

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

  • Natalie Cara Jones

    Ηνωμένο Βασίλειο
    NEW TALENT COLORIST CATEGORY

  • Corinne Brown

    ΗΠΑ
    PARTNER COLORIST CATEGORY


STYLISTS’ FAVORITE AWARD 2015

  • Alberto Torres Treviño

    Μεξικό

    CREATIVE CATEGORY

  • Bram van den Eijnden

    Ολλανδία

    NEW TALENT CATEGORY

  • Helen Heinroos

    Εσθονία

    PARTNER CATEGORY


CREATIVE CATEGORY TOP 5 - 2015

  • Harley LoBasso

    ΗΠΑ

  • Nicol Wolter

    Γερμανία

  • Zoe Huang

    Ταϊβάν

  • Anastasiia Egorova

    Ρωσία

  • Alexandra Kontos

    Αυστραλία


NEW TALENT CATEGORY TOP 5 - 2015

  • Natalie Cara Jones

    Ηνωμένο Βασίλειο

  • Ashleigh Thomas

    Αυστραλία

  • Sandy Yoe

    Σινγκαπούρη

  • Francisca Cavallari

    Καναδάς

  • Alien Ke

    Ταϊβάν


PARTNER CATEGORY TOP 5 - 2015

  • Corinne Brown

    ΗΠΑ

  • Claude Comeau

    Καναδάς

  • Svetlana Zaitseva

    Ρωσία

  • Valerie-Cecilé Christ

    Γερμανία

  • Leona Michalová

    Τσεχία


ΤΟ AWARD BOOK ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2014

Οι νικητές του 2014

  • GLOBAL WINNERS 2014

    Hardy Tsai, Ταϊβάν

    Lidia Malez, Ρωσία
    Lok Chan, Χονγκ Κονγκ

    COLOR ZOOM 2014, ΒΕΡΟΛΙΝΟ

  • GLOBAL WINNERS 2014

    Hardy Tsai, Ταϊβάν

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

  • GLOBAL WINNERS 2014

    Lidia Malez, Ρωσία

    NEW TALENT COLORIST CATEGORY

  • GLOBAL WINNERS 2014

    Lok Chan, Χονγκ Κονγκ

    PARTNER COLORIST CATEGORY



Creative Category Top 5 - 2014

  • HARDY TSAI

    Ταϊβάν

     

     

  • HEIDI VAN DER BERG

    Νότια Αφρική

  • LARISSA BRESNEHAN

    Αυστραλία

  • LUCIE JIRKALOVÁ-WENZLOVÀ

    Τσεχία

  • ARLUN YANG

    Κίνα



New talent Category Top 5 - 2014

  • LIDIA MALEZ

    Ρωσία

  • CHI HSING CHANG

    Ταϊβάν

  • HA HOANG VAN

    Βιετνάμ

  • LAI MEI JEN

    Σινγκαπούρη

  • MASAFUMI HASHIMURA

    Ιαπωνία



Partner Category Top 5 - 2014

  • LOK CHAN

    Χονγκ Κονγκ

  • VELETTE HUANG

    Ταϊβάν

  • SVETLANA JOUINI

    Νορβηγία

  • LIUDMILA PAZHITNOVA

    Ρωσία

  • KENJI ZHU

    Κίνα

  • DANIEL RUBIN

    ΗΠΑ


ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2013

Οι νικητές του 2013.

  • Global winners 2013

    Kuku Soh, Ταϊβάν


    Derrick Zeno, ΗΠΑ
    Rustam Mirasov, Ρωσία

    COLOR ZOOM 2013, Λος Άντζελες

  • Global winner 2013

    Kuku Soh, Ταϊβάν

    NEW TALENT COLORIST CATEGORY

  • Global winner 2013

    Rustam Mirasov, Ρωσία

    CREATIVE COLORIST CATEGORY

  • Global winner 2013

    Derrick Zeno, ΗΠΑ

    PARTNER COLORIST CATEGORY



Creative Category Top 5 - 2013

  • Rustam Mirasov

    Ρωσία

  • Mieko Komura

    Ιαπωνία

  • Heidi Helena vd Berg

    Νότια Αφρική

  • Hardy Tsai

    Ταϊβάν

  • Yuujin Ho

    Σινγκαπούρη



New talent Category Top 5 - 2013

  • Kuku Soh

    Ταϊβάν

  • Jordi Schonwetter

    Καναδάς

  • Alla Surkova

    Ρωσία

  • Tay Chun Jiat

    Σινγκαπούρη

  • Christin Wegner

    Γερμανία



Partner Category Top 5 - 2013

  • Derrick Zeno

    ΗΠΑ

  • Jerry Zhang

    Κίνα

  • Francis Kok

    Ολλανδία

  • Conner Wu

    Ταϊβάν

  • Ian To

    Χονγκ Κόνγκ


ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2012

Οι νικητές του 2012.

  • Global winners 2012

    Hagen Krüger, Γερμανία
    Eason Chen, Ταϊβάν
    Chief Lin, Ταϊβάν

    COLOR ZOOM 2012, ΛΟΝΔΙΝΟ

  • Global Winner 2012

    Hagen Krueger, Γερμανία

    PARTNER CATEGORY

  • Global winner 2012

    Eason Chen, Ταϊβάν

    NEW TALENT CATEGORY

  • Global winner 2012

    Chief Lin, Ταϊβάν


ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2011

Οι νικητές του 2011.

  • Global winners 2011

    Demi Leigh Gardiner, Αυστραλία
    Ben Lin, Ταϊβάν
    Lisa Whiteman, Ηνωμένο Βασίλειο

    COLOR ZOOM 2012, MIAMI

  • Global winner 2011

    Demi Leigh Gardiner, Αυστραλία

    NEW TALENT CATEGORY

  • Global winner 2011

    Ben Lin, Ταϊβάν

    CREATIVE CATEGORY

  • Global winner 2011

    Lisa Whiteman, Ηνωμένο Βασίλειο

    PARTNER COLORIST CATEGORY


ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2010

Οι νικητές του 2010.

  • Global Winners 2010

    Evelyn Luo Wan Yen, Ταϊβάν
    Neil Barton, Μεγάλη Βρετανία
    Marcela Blechová, Τσεχία

    COLOR ZOOM 2010, ΠΑΡΙΣΙ

  • Global winner 2010

    Evelyn Luo Wan Yen, Ταϊβάν

    NEW TALENT CATEGORY

  • Global winner 2010

    Neil Barton, Ηνωμένο Βασίλειο

    CREATIVE CATEGORY

  • Global winner 2010

    Marcela Blechová, Τσεχία

    PARTNER CATEGORY


ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2009

Οι νικητές του 2009.

  • Global winners 2009

    Mark Nordskov, Δανία
    Tyker Ho, Ταϊβάν
    Thimothy Switzer, Καναδάς

    COLOR ZOOM 2009, Λας Βέγκας

  • Global winner 2009

    Mark Nordskov, Δανία

    ELUMEN CATEGORY

  • Global winner 2009

    Tyker Ho, Ταϊβάν

    CREATIVE CATEGORY

  • Global winner 2009

    Timothy Switzer, Καναδάς

    PARTNER CATEGORY


ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ 2008

 Οι νικητές του 2008.

  • Global Winners 2008

    Peter Wu, Ταϊβάν
    Ioana Ecard, Γερμανία
    Ken Hong, Σινγκαπούρη

    COLOR ZOOM 2008

  • Global winner 2008

    Ioana Ecard, Γερμανία

    CREATIVE CATEGORY

  • Global winner 2008

    Peter Wu, Ταϊβάν

    PARTNER CATEGORY

  • Global winner 2008

    Ken Hong, Σινγκαπούρη

    CREATIVE CATEGORY